Haber

‘Hande Gibi Smaç’ Geri Dönüyor

Red Bull’un Türk voleybolunun son yıllardaki en büyük yıldızlarından biri olan Hande Baladin için hazırladığı ‘Hande Gibi Smaç’ oyunu geri dönüyor. Geçen yıl büyük ilgi gören oyun 20 Nisan prestijiyle oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Red Bull sporcusu ve CEV Şampiyonlar Ligi finalisti Eczacıbaşı Dynavit’in yıldızı Hande Baladin, ‘Hande Gibi Smaç’ oyunuyla yeniden oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Geçen yıl büyük ilgi gören oyun yine birebir formatta smaç, servis ve manşet aşamalarından oluşacak. Oyunu oynayanlar üç seviyeyi de tamamladıktan sonra puanlarını kaydedecek ve haftalık skorbordda en yüksek puanı alan üç kişi bir voleybol takımı kazanacak. Sekiz hafta sonunda en yüksek puanı alan kişi, önümüzdeki dönemde Eczacıbaşı Dynavit kadrosuyla Avrupa kupalarında deplasman tecrübesi kazanma şansı yakalayacak.

Her üç aşamada da başarı gereklidir

‘Hande Gibi Smaç’ oyunu hem bilgisayarda hem de taşınabilir cihazlarda oynanabiliyor. Smaçlar, manşetler ve servis aşamalarından oluşan oyunda yüksek puana ulaşmak için her üç bölümde de başarılı olmak gerekiyor. Red Bull tarafından hazırlanan ‘Hande Gibi Smaç’ oyunu 20 Nisan prestijiyle oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor.  

Oyun büyük ilgi gördü.

Bir Türk voleybolcu için hazırlanan ilk oyun olan ‘Hande Like Dunk’ geçtiğimiz yıl büyük ilgi gördü. Yedi hafta boyunca 21.807 kişinin oynadığı oyunda haftalık tabloda en yüksek puana sahip üç kişi Red Bull Shop’tan birçok hediye kazanırken, toplamda en yüksek puana sahip kişi ise Hande Baladin ile tanışıp maçı izleme fırsatı buldu. özel alanda maç.

“Bu deneyimi tekrar yaşattığı için Red Bull’a teşekkür ederim”

Geçen yıl maça gösterilen ilginin kendisini gururlandırdığını belirten Red Bull sporcusu Hande Baladın, “Böyle güçlü bir projeyi böyle bir ekiple gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeye devam ettiğimiz için çok mutluyum. Red Bull ailesine bana bu deneyimi tekrar yaşattıkları için teşekkür ederim. Geçen yıl oyuna gösterilen ilgi üst düzeydeydi ve bu beni gururlandırdı. Artan ödüllerle birlikte bu yıl ilginin yine çok yüksek olacağını düşünüyorum. Herkese bu heyecanı paylaşmalarını ve oyunu oynamalarını tavsiye ediyorum.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu